TaxMachine PITy 2023/2024

Profesjonalny program do rozliczania rocznych deklaracji PIT za 2023 rok.
Rozliczysz i wyślesz do systemu e-Deklaracje wszystkie rodzaje PIT (PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-36L, PIT-38, PIT-39), a także PITy pracownicze/płacowe (PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-8C i inne). Odliczysz wszystkie ulgi podatkowe, w tym ulgę ulgę na dzieci, ulgę na internet, ulgę rehabilitacyjną.
Zawsze bezpłatnie i bez ograniczeń, także w zastosowaniach komercyjnych, w biurach rachunkowych, kancelariach podatkowych. Możliwość pracy wielostanowiskowej i zdalnej.

Więcej na temat programu Pobieram program PITy 2023/2024

Nasze cele i nasza misja

Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody istnieje od 1995 r. Głównym przedmiotem naszej działalności jest ochrona i ratowanie zabytków oraz ochrona pomników przyrody, nasza działalność obejmuje zasięg całego kraju.

W celu realizacji naszych celów statutowych współpracujemy z właścicielami obiektów i przedmiotów zabytkowych oraz właściwymi urzędami i instytucjami.

Od kilku lat aktywnie działamy również na polu ochrony przyrody oraz ekologii, prowadzimy stronę internetową z ekologicznymi poradami oraz organizujemy tematyczne akcje związane z tym obszarem działań, a od niedawna wchodzimy na obszar pomocy socjalnej.

Nasze główne działania skupiają się jednak na ratowania dziedzictwa architektonicznego i w tym obszarze prowadzimy najwięcej projektów, o których mogą Państwo przeczytać na naszej stronie głównej (www.zabytki.org i zakładka "Projekty"). Jeśli zainteresuje Państwa któryś z nich, zachęcamy do wpłacania 1% podatku właśnie na niego, gdyż wszystkie obiekty, z którymi współpracujemy posiadają swoje subkonta, dzięki temu mamy pewność, że Państwa pieniądze kierowane są na cel Państwu najbliższy.